Прошу ознайомитися з матеріалами.

Зверніть увагу на:
1. Відбулися зміни в програмах щодо вивчення інформатики у початковій школі, у програмах для учнів 5-9 класів. Навчальні програми зі змінами розміщено тут .
2. Навчально-методичне забезпечення, рекомендоване Міністерством до використання в навчальних закладах, зазначено у Переліках навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, розміщених на офіційному веб-сайті Міністерства .

3. Також залишаються актуальними методичні рекомендації Міністерства щодо організації навчально-виховного процесу і вивчення базових дисциплін попередніх років. Тексти методичних рекомендацій розміщені на сайті МОН та в Інформаційних збірниках Міністерства освіти і науки відповідних років.

4. У 2015/2016 навчальному році учні 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів продовжать вивчення інформатики за програмою «Інформатика. Навчальна програма для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів», складеною з розрахунку 1 година на тиждень. Звертаємо увагу, що в програму внесено зміни, затверджені наказом Міністерства від 29.05.2015 № 585 «Про затвердження змін до навчальних програм для загальноосвітніх навчальних закладів ІІ ступеня».Розвантажену та доопрацьовану програму розміщено на офіційному веб-сайті МОН України.

5. Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 21.05.2015 № 1/11-7136 з грифом «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» схвалено навчальну програму з інформатики для учнів 10-11 класів інформаційно-технологічного профілю загальноосвітніх навчальних закладів (авт. С. Іщеряков).

6. Перед початком навчального року вчитель інформатики повинен ознайомитись та використовувати у своїй діяльності Інструктивно-методичні матеріали «Безпечне проведення навчальних занять у кабінетах інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій загальноосвітніх навчальних закладів»,що містяться в листі МОН від 17.07.2013 № 1/9-497 «Про використанняІнструктивно-методичних матеріалів з питань створення безпечних умов для роботив кабінетах інформатики та інформаційно-комунікаційних технологійзагальноосвітніх навчальних закладів».

Кiлькiсть переглядiв: 178

Коментарi