Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності “Бобер -2014”

Участь у конкурсі стимулює учнів до поглиблення знань і вдосконалення навичок з основ інформаційних технологій, налагодження контактів з іншими учнями, які захоплюються інформатикою і комп’ютерами.

Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності “Бобер” проводиться у 5-ти вікових групах (Табл. 1)

Таблиця 1

Назва

Вікова група (клас)

Кількість завдань

Час на виконання (хв)

Бобреняточко

2 – 3

12

40

Бобренятко

4 – 5

15

50

Бобреня

6-7

18

60

Бобрик

8-9

21

70

Бобер

10-11

24

80

Завдання конкурсу відповідають основним тематичним розділам шкільної програми:

Ø Основи інформатики (поняття інформації, системи числення, історія інформатики, операційні системи);

Ø Прикладне програмне забезпечення ( текстові та графічні процесори, презентації, електронні таблиці і бази даних, Інтернет);

Ø Алгоритми та програмування.

Для участі у Конкурсі до встановленого Організаційним комітетом терміну шкільний координатор подає заявку на участь. Не менше ніж за день до початку конкурсу Організаційний комітет надсилає координаторам закодований пакет з завданнями Конкурсу та інформаційні матеріали. Пароль до пакету кожен учень отримує в момент початку конкурсу.
У навчальних закладах конкурс організовує та проводить координатор разом з учителями інформатики, учителями природничих дисциплін і початкової школи.
Після закінчення роботи над завданнями, координатор збирає файли відповідей всіх учасників і формує шкільний пакет. Цей пакет надсилається на адресу регіонального координатора в день проведення конкурсу.

Результати всіх учасників розсилаються по школах у місячний термін після завершення конкурсу. Списки переможців публікуються на сайті конкурсу http://bober.net.ua/.

VІІ Міжнародний конкурс «Бобер — 2014» буде проведений у Всесвітній тиждень конкурсу «Бобер» від 9 до 16 листопада 2014 року.

Кiлькiсть переглядiв: 126

Коментарi