КОНКУРС ПІДРУЧНИКІВ

http://ua.lokando.com

Згідно з положенням про конкурсний відбір підручників для 4 і 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів, вчителі мають можливість ознайомитися з підручниками, що пройшли експертизу, та обрати їх для своєї школи.

ПЕРЕГЛЯД ПІДРУЧНИКІВ ТА ІНШИХ НАВЧАЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ У ПЕРІОД КОНКУРСУ

Повні можливості перегляду підручників, а також інструкції про те, як це робити, доступні ЛИШЕ у разі входу на репозитарій з використанням СПЕЦІАЛЬНОГО ЛОГІНУ-КОДУ ШКОЛИ. Для інших логінів (як вчителів, так і шкіл) встановлена ТИМЧАСОВА заборона на завантаження БУДЬ-ЯКИХ матеріалів.

ШКОЛАМ

Інформацію про відбір підручників (додаток №3 до наказу Міністерства освіти і науки України від 11.12.2014 № 1461) школи мають надавати, заповнивши відповідні форми для кожного класу на сайті репозитарія.Для заповлення форми школа має увійти на репозитарій з використанням призначеного їй спеціального логіну школи. Порядок його отримання такий.

1. У періоди 27 лютого-1 березня, 13 березня, 16 березня 2015 року школам було надіслано на електронну пошту листа з логіном та паролем для входу в репозитарій. (Лист з темою: Конкурс підручників 2015 – лист-привітання від репозитарія.) Увага! Перевірте також папку зі спамом на предмет наявності цього листа.

2. Школа має зайти на сайт репозитарія, використовуючи цей логін і пароль, змінити пароль, перевірити свою контактну інформацію, за потреби виправити її та натиснути кнопку Підтвердити. Після цього логін і пароль школи стануть діючими.

3. За відсутності листа школа має перейти за посиланням http://bit.ly/школи і заповнити форму-запит. Отримавши на вказану адресу електронної пошти листа з логіном і паролем, школа має виконати дії, описані в п. 2.

Перш ніж заповнювати форму-запит, ретельно перевірте папку зі спамом та інші вхідні папки. У 90 відсотках запитів вказана вами адреса електронної пошти школи вже є у базі, а це означає, що лист з логіном і паролем вам, швидше за все, надійшов.

Не намагайтеся самостійно зареєструвати свою школу в репозитарії, оскільки кожній школі вже призначено логін і ви отримаєте його на електронну пошту, вказану вами у формі-запиті. Чекайте на лист, ваші запити обробляються у порядку черги. Врахуйте, що в даному випадку як ім'я користувача у полях вказана школа, а не особа, що її представляє, тому не змінюйте відповідні поля у персональному просторі.

Рекомендації щодо оформлення результатів відбору містяться у листі ІІТЗО (див. посилання нижче).

Посилання на форми, а також інстукції щодо їх заповнення відображатимуться лише у разі входу на репозитарій з використанням логіну і паролю школи.

Лист МОН органам управління освітою (переглянути).

Лист ІІТЗО знз - інструктивно-методичні матеріали (переглянути).

ДИРЕКТОРАМ ШКІЛ, РАЙОННИМ МЕТОДИСТАМ ТА СПЕЦІАЛІСТАМ БІБЛІОТЕЧНИХ ФОНДІВ

Перейшовши за посиланням із назвою своєї області, ви побачите електронну дошку, що містить довідкову таблицю (лише для читання), у якій можна подивитися, дані яких шкіл заносилися у репозитарій, та таблицю, відкриту для спільного доступу.

Зайшовши в текстовий документ «Увага, до відома директорів шкіл» і перейшовши у таблицю для спільної роботи, кожна школа може перевірити свою адресу електронної пошти і надати інформацію щодо отримання паролю, обрання учителями школи конкурсних підручників і надання відомостей про мови викладання, заповнення електронної форми замовлення, друку форми і надсилання її поштою.

Онлайнова електронна дошка надасть можливість школам, працівникам органів управління освітою, інституту модернізації змісту освіти і центру освітніх комунікацій працювати разом для оптимальної реалізації цілей і завдань конкурсу.

Кiлькiсть переглядiв: 250

Коментарi